Sportowcy i trenerzy nagrodzeni przez prezydenta Tczewa
Uroczystość uhonorowania sportowców i trenerów odbyła się 5 września w Urzędzie Miejskim. Nagrody i stypendia wręczali prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki, wiceprezydent Adam Urban oraz Mirosław Augustyn, przewodniczący Rady Miejskiej.
- Nagrody to tylko skromny wyraz podziękowania za wasze sukcesy – powiedział prezydent Mirosław Pobłocki. – Poświęcacie swój wolny czas na treningi, rywalizujecie z rówieśnikami i zdobywacie medale. Gratuluję tak znaczących wyników i życzę Wam jak najwięcej wytrwałości na treningach i kolejnych sportowych sukcesów oraz udziału w igrzyskach olimpijskich, jeśli nie tych najbliższych, to kolejnych.
Prezydent pogratulował również trenerom, wielu z nich to szkoleniowcy wyróżniani co roku za kolejne sukcesy swoich podopiecznych. – Wychowaliście już kilka pokoleń sportowców. Życzę Wam wielu kolejnych medalistów – powiedział prezydent.
Za nagrody i wyróżnienia, w imieniu sportowców i trenerów, podziękował Eugeniusz Markowicz.
Suma nagród dla sportowców to 42 800 zł (od 1500 do 2500), dla trenerów – 7700 zł (po 700 zł).
NAGRODZENI SPORTOWCY:
- Oliwia Wett – pływanie, MKS Sambor Tczew
- Dawid Kalkowski – pływanie, MKS Sambor Tczew
- Igor Wilejto - pływanie, MKS Sambor Tczew.
- Marcel Żurawski - pływanie, MKS Sambor Tczew
- Julia Sabiecka, karate, SKK Senshi Tczew
- Sebastian Pabjan – wioślarstwo, KKS Unia Tczew
- Zuzanna Golicka – jeździectwo, Sopocki Klub Jeździecki
- Maria Deptulska - radioorientacja sportowa, Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
- Patryk Baran – lekkoatletyka, MKS Sambor
- Patryk Sowiński – lekkoatletyka, MKS Sambor Tczew/ KS AZS Olsztyn
- Marcelina Forduńska, lekkoatletyka, MKS Sambor
- Daniela Kamińska - triathlon, MKS Sambor
- Miłosz Walkowiak - triathlon, MKS Sambor
- Daniel Ławrynowicz - pięciobój nowoczesny, MKS Sambor
- Dominika Karolak - pięciobój nowoczesny, MKS Sambor
- Marceli Frelke - pięciobój nowoczesny, MKS Sambor
- Miłosz Sabiecki – karate, SKK Senshi Tczew
- Zuzanna Ławrynowicz - pięciobój nowoczesny, MKS Sambor
- Kamil Sząszor – bilard, KS Arkadia Tczew
- Kacper Pepliński – lekkoatletyka, MKS Sambor Tczew
- Maksymilian Wieczorkowski – pięciobój nowoczesny, MKS Sambor Tczew
- Weronika Solińska, piłka ręczna, MKS Sambor Tczew
- Katarzyna Godlewska – lekkoatletyka, MKS Sambor Tczew
NAGRODZENI TRENERZY:
- Mariusz Grubich – wioślarstwo, KKS Unia Tczew, trener Sebastiana Pabjana
- Stefan Domienikowski – jeździectwo, trener Zuzanny Golickiej
- Eugeniusz Markowicz – lekkoatletyka, MKS Sambor Tczew, trener Patryka Sowińskiego
- Tadeusz Galiński - lekkoatletyka, MKS Sambor, trener Marceliny Forduńskiej i Katarzyny Godlewskiej
- Józef Krawczykiewicz – lekkoatletyka, MKS Sambor, trener Kacpra Peplińskiego
- Sławomir Gdaniec – pięciobój nowoczesny, MKS Sambor, trener Zuzanny Ławrynowicz, Maksymiliana Wieczorkowskiego i Marcela Frelke
- Mariusz Marut - pięciobój nowoczesny, MKS Sambor, trener Zuzanny Ławrynowicz, Maksymiliana Wieczorkowskiego i Marcela Frelke
- Piotr Maziewski – pływanie, MKS Sambor, trener Marcela Żurawskiego, Igora Wilejto, Dawida Kalkowskiego i Oliwii Wett
- Marcin Walkowiak – triathlon, MKS Sambor, trener Miłosza Walkowiaka
- Artur Wierzbicki - piłka ręczna, MKS Sambor Tczew, trener Weroniki Solińskiej
- Arkadiusz Stubba – karate, SKK Senshi Tczew, trener Julii Sabieckiej i Miłosza Sabieckiego.
WYRÓŻNIENIA:
- Oskar Bonna - radioorientacja sportowa, Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
- Natalia Stubba – karate, SKK Senshi Tczew.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj