Specjalne bilety w niższych cenach na koncert Davida Guetty są już dostępne! Trzeba się jednak spieszyć: pula z wejściówkami „Early Birds” jet ograniczona. Światowej sławy francuski DJ przyjedzie na koncert do Polski 27 stycznia 2018 roku. Publiczność będzie się bawić przy jego muzyce w hali TAURON Arena Kraków.

Oficjalna sprzedaż biletów rusza 22 września o godzinie 10:00. Early Birds* w specjalnych cenach dostępne są jako pierwsze! Ich pula jest jednak ograniczona, więc warto się pospieszyć. Oto ceny biletów na poszczególne miejsca:

Golden Circle 255 zł (*Early Birds: 205 zł)
Strefa GA 225 zł (*Early Birds: 180 zł)
Trybuny dolne 295 zł (*Early Birds: 235 zł)
Trybuny tylne 185 zł (*Early Birds: 148 zł)
Trybuny górne 235 zł (*Early Birds: 188 zł)

Bilety można nabywać poprzez strony internetowe www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik w całej Polsce.

Show Davida Guetty odbędzie się 27 stycznia 2018 roku w TAURON Arena Kraków. Wydarzenie rozpoczyna obchody 10. rocznicy powstania agencji Prestige MJM. W jubileuszowym roku do Polski przyjadą największe i najciekawsze gwiazdy prezentujące różne style muzyczne. O artystach, którzy gościć będą na zaproszenie Prestige MJM, w kolejnych miesiącach na pewno będzie głośno.